Від сьогодні українці сплачуватимуть за газ двома платіжками

23313

З 1 квітня українці сплачуватимуть за газ двома платіжками. Окремо за спожите блакитне паливо та окремо, так звану, абонентську плату за користування газовою інфраструктурою

Як повідомляє “5 канал”, правила оплати змінила Національна комісія, що регулює ринок комунальних послуг. Тариф, у якому було включено усе разом, становив 6879 гривень за тисячу кубів, але вже з 1 квітня його розділять, повідомляє 5 канал.

Безпосередньо газ коштуватиме 6 тисяч гривень, тобто він фактично здешевшає, а от другий рахунок – це абонплата за мережі. Його розмір залежить від регіону, постачальника газу та навіть потужності лічильника. Абонплата буде фіксованою та щомісячною.

Саме тому для тих, хто споживає багато газу – опалює ним оселю й гріє воду для миття – оплата може й здешевшати. Натомість ті, хто газом лише чай кип’ятить та борщ варить – для тих загальний платіж істотно зросте.

Для прикладу: хто користується лише газовою плитою з лічильником – абонплата складе щомісяця 28 гривень у Києві, 51 гривня в Херсоні, 85 гривень в Ужгороді.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України обіцяє перегляд абонплати за газ у разі зростання суми в платіжках українців.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.