Радіо Свобода Daily: матір Онищенка затримали в Іспанії й одразу відпустили?

44425

Матір депутата-втікача Олександра Онищенка Інесу Кадирову затримали 30 березня в Іспанії місцеві правоохоронці за орієнтуванням департаменту Інтерполу та Європолу України, розміщеним на запит НАБУ.

Журналісти програми «Схеми» зателефонували Олександру Онищенку. Факт затримання він підтвердив, але й додав, що після цього його матір відпустили. «НАБУ запросило нас на розмову в Іспанію поговорити. Хотіли зустрітись. А самі влаштували таку пастку прямо в аеропорту. Вона вже на свободі. Її затримали, привезли в іспанський суд, і суд її звільнив», – розповів Онищенко у телефонній розмові. На запитання, на чому базувався суд під час звільнення, він сказав: «На основі мого політичного переслідування», інформує Радіо Свобода.

Інесі Кадировій інкримінують створення злочинної організації, розтрату майна в особливо великих розмірах та фіктивне підприємництво.

«Партійні каси»

У Національному агентстві з питань запобігання корупції повідомили про перші результати перевірок фінансування політичних партій. Печерський суд вирішив конфіскувати в партії «Укроп» близько 470 тисяч гривень внесків, які зараховували через «партійну касу». «Укроп» уже подав апеляцію на це рішення. Зараз НАЗК перевіряє також «скарбницю» партії ВО «Батьківщина» – партія вказувала у звітах фінансування осіб, які не здійснювали жодних внесків.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.