100 компаній та 4 квартири: що задекларував Порошенко

899

Український лідер Петро Порошенко подав е-декларацію за минулий рік, де зазначив сумарний дохід понад 12 мільйонів гривень. Про це йдеться у декларації, яка розміщена на офіційному сайті НАЗК, пише Тиждень.

Зарплата Президента за минулий рік становить 366 тисяч гривень, дохід від відчуження цінних паперів — 26 тисяч гривень, а відсотки на банківському рахунку (МІБ) — майже 12 мільйонів гривень. Перша леді країни за минулий рік вказала дохід у 75 тисяч гривень.

Гарант задекларував житловий будинок площею 1331 кв.м., три земельні ділянки в Обухівському районі, три ділянки у Києві. Окрім цього, у столиці Петро Олексійович має ще три квартири, четверта – у Вінницькій області. Також варто зазначити, що Порошенко виступає кінцевим бенефіціарієм 100 компаній, які зареєстровані у різних куточках нашої країни та світу.

Марина Порошенко володіє земельною ділянкою під Києвом площею 1900 кв.м. та садовим будинком на 344 “квадрати”. Подружжя також має три транспортних засоби: бус Mercedes-Benz Vito, розкішний Jaguar XF 4/2 та човен.

У декларації Президента також зазначена колекція старовинних картин, шість наручних годинників, набір жіночих прикрас. У розділі про кошти Порошенко вказав, що тримає на банківських рахунках 80 тисяч гривень, 26 млн доларів та 10 тисяч євро.

Джерело: VECTORNEWS


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.