В Авдіївці починають ремонт ЛЕП: заявку погодили

566

О 10:00 в районі Авдіївки почнуть огляд і ремонт ліній електропередач, заявку погодили у Спільному центрі з контролю та координації питань припинення вогню на Донбасі.

Про це повідомляє Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб у Twitter, інформує УП.

 “Станом на 8:30 заявка на проведення огляду та ремонтних робіт на лінії погоджeна. Початок провeдeння робіт 10:00”, – йдеться у повідомленні.

Напередодні поновити електропостачання у прифронтовій Авдіївці Донецької області не вдалося, вирішили просити режим тиші й у п’ятницю.

Станом на 7 ранку 31 березня централізованого електропостачання в місті не було, воду подавали з резервуара (за графіком), теплопостачання забезпечував Авдіївський коксохімічний завод, повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

29 березня в результаті бойових дій було пошкоджено високовольтні лінії електропередач 110 кВ – і авдіївці, “коксовім” та Донецька фільтрувальна станція вчергове залишилася без електропостачання.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.