Україна просить МВФ змінити графік надходження кредитних траншів

5661
Також наша країна запросила перегляд фінансових гарантій за програмою.
Україна запросила у Міжнародного валютного фонду зміну графіка подальшого перегляду програми в рамках механізму розширеного фінансування (EFF) та, відповідно, надходження наступних траншів кредиту.
Відповідний запит (Requests for Rephasing of Access) розміщений на сайті Фонду в порядку денному зборів директорів МВФ на 3 квітня. Згідно з порядком денним, Україна також запросила перегляд фінансових гарантій за програмою (Financing Assurances Review).
Як повідомлялося раніше, Міжнародний валютний фонд, який раніше переніс засідання Ради директорів з питання виділення Україні чергового кредитного траншу в розмірі 1 млрд дол., розгляне питання продовження співпраці з нашою країною 3 квітня. За інформацією Міністерства фінансів України, перенесення засідання Ради директорів МВФ по Україні було зумовлено необхідністю уточнення макроекономічних показників внаслідок запровадження торговельної блокади окупованих територій Донецької і Луганської областей за рішенням Ради нацбезпеки і оборони.
Джерело: УНІАН

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.