Міністр оборони Польщі прокоментував напад на Генконсульство у Луцьку

54415
Атака на Генконсульство Польщі у Луцьку була свідомою провокацією, аби посіяти ненависть між Варшавою та Києвом, ізолювати Україну і позбавити її міжнародної підтримки.

Про це в ефірі телеканалу Trwam і радіо Maryja заявив міністр національної оборони Польщі Антоній Мацеревич, передає «Укрінформ».

«Я прихильник поширеної тези, що ми маємо справу зі свідомою провокацією. Потрібно усвідомлювати, що це елемент із серії подій, які стосуються не лише України, серії подій, яка має на меті будь-якою ціною посварити держави і народи, будь-якою ціною посіяти ненависть між Польщею та Україною, за будь-яку ціну призвести до конфлікту, суперечки, сварки, хаосу», – заявив Мацеревич.

На його думку, в цих діях найбільше зацікавлена країна, яка «веде війну проти України і яка за будь-яку ціну хоче ізолювати Україну, щоб зробити неможливою будь-яку підтримку і допомогу для України».

«Таким чином йдеться про усунення крок за кроком тих чинників, тих політичних середовищ, інституцій та міжнародних суб’єктів, які протидіють волі Кремля, що хоче примусити до свого ладу, своєї політики і свого бачення Європи, Центрально-Східної Європи», – наголосив глава міноборони Польщі.

За його словами, це є елементом так званої гібридної війни, коли йдеться про намір впливати на громадську думку і сіяти ненависть між суспільствами і народами.

Мацеревич підкреслив, що існування незалежної Української держави, деокупація Криму і зменшення можливості атаки на Крим є в національних інтересах України.

Нагадаємо, у ніч на 29 березня на четвертому поверсі адміністративного приміщення Генерального Консульства Республіки Польща у Луцьку стався вибух.

Служба безпеки України заявила, що серед версій нападу на адмінбудівлю Генерального консульства Польщі в Луцьку, слідство розглядає і терористичний акт.

Генеральні консульства Республіки Польща у Києві, Львові, Харкові, Одесі, Вінниці та Луцьку у середу, 29 березня, призупинили роботу.

Джерело: zik.ua

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.