Westinghouse не припинить, а посилить співпрацю з Україною

11141131

Попри повідомлення американської ядерно-енергетичної компанії Westinghouse LLC про банкрутство, її шведський сегмент виробництва ядерного палива Westinghouse Sweden має намір не тільки продовжити, але навіть розширити контракт з Україною на поставку ядерного палива та надання послуг.

Про це офіційно повідомили в центральному офісі компанії на інформаційний запит Укрінформу.

“Як було заявлено 29 березня, Westinghouse LLC і деякі дочірні компанії та філіали подали добровільні клопотання відповідно до глави 11 Кодексу США про банкрутство. Ці клопотання не стосуються будь-яких операцій Westinghouse у регіоні Європи, Близького Сходу і Африки (EMEA) або регіону Азії. Найважливіше те, що вони жодним чином не вплинуть на поставку палива та послуг в Україну зараз або в майбутньому”, – підкреслили в американській компанії.

При цьому наголошується, що “Westinghouse і Україна мають стратегічне партнерство, яке залишатиметься міцним і, ми сподіваємося, лише зростатиме в майбутньому”.

У компанії підтвердили, що її підприємство у Швеції Westinghouse Sweden, яке має тверді фінансові позиції та не підпадає під удар банкрутства, у 2017 році “вироблятиме й поставлятиме ядерне паливо на шість українських реакторів ВВЕР-1000, відповідно до нашого контракту”.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.