Україна повинна повернути Росії $ 3 млрд: Високий Суд Лондона прийняв рішення

7882
За рішенням суду, офіційний Київ зобов’язаний погасити борги за єврооблігаціями перед Москвою і виплатити додаткові відсотки.

Прес-служба Мінфіну РФ повідомила про перемогу Росії в суперечці з Україною по суверенному боргу на три мільярди доларів. Високий Суд Лондона визнав відсутність у Києва будь-яких аргументів, що спростовують доводи Росії про наявність боргу по єврооблігаціях і зобов’язав Україну повернути суму в повному обсязі і доплатити відсотки. – Високий Суд Лондона за результатами розгляду клопотання Російської Федерації про розгляд позову до України в прискореному порядку прийняв рішення про те, що Україна зобов’язана виплатити Росії номінальну вартість єврооблігацій в сумі 3 млрд. Дол. США, а також відповідну суму нарахованих відсотків, – йдеться в повідомленні російського Мінфіну. Яких-небудь додаткових слухань з даного питання в Високому суді Лондона не передбачається, додали у відомстві. Раніше повідомлялося, що представники Високого суду вирішили розглянути в прискореному порядку справу про суверенний борг України перед РФ в $ 3 млрд. Як зазначалося, на прискореному режимі розгляду справи наполягала російська сторона. Україна ж виступала проти. Нагадаємо, Мінфін РФ подав позов про стягнення заборгованості з Києва в лютому 2016 року.

Джерело – 7dniv.info

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.