Угорщина збудує другу стіну на кордоні з Сербією

4325

Тестовий фрагмент нової стіни на угорсько-сербському кордоні збудували в’язні, повідомляє угорська проурядова газета.

Угорщина має намір спорудити другу стіну на кордоні з Сербією та Хорватією задля посилення стіни, збудованої у 2015 році. Про це повідомили в уряді країни в понеділок, 27 лютого. Нова триметрова стіна буде оснащена відеокамерами і сенсорами тепла і руху, пише інформагенція DW з посиланням на AFP.

Ця перепона повинна буде зупинити можливу нову хвилю біженців. “Хоча угода між ЄС і Туреччиною виконується і “балканський маршрут” закрито, ми очікуємо появи міграційного тиску будь-якої миті на наших південних кордонах”, – цитує міністра закордонних справ Угорщини Петера Сіярто інформагенція AP. На даний момент уже завершено 10-кілометровий, тестовий фрагмент нової стіни. Як повідомляє проурядова угорська газета Magyar Idok, її спорудили у листопаді в’язні.

Нагадаємо, у 2015 році через територію Угорщини пройшли понад 400 тисяч біженців, щоб дістатися Німеччини і Швеції. Після спорудження стіни потік мігрантів суттєво сповільнився, однак це призвело до накопичення їх на кордоні. У березні 2016 року Туреччина та ЄС уклали угоду про подолання кризи біженців. Таким чином було перекрито “балканський маршрут”, що зменшило потік біженців у багато разів.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.