Євросоюз продовжив санкції проти Білорусі

762

Ембарго на торгівлю зброєю з Білоруссю, а також санкції стосовно чотирьох осіб продовжені Радою ЄС ще на рік.

Рада Європейського Союзу ухвалила в понеділок, 27 лютого, рішення про продовження на рік, до 28 лютого 2018 року, обмежувальних заходів проти Білорусі, пише DW.

У повідомленні прес-служби Ради ЄС наголошується, що це стосується ембарго на торгівлю зброєю, заморожування банківських активів і заборони на поїздки до Євросоюзу для чотирьох осіб, причетних до зникнення двох опозиційних політичних активістів, бізнесмена і журналіста в 1999-2000 роках.

“Як зазначалося у висновках Ради від 15 лютого 2016 року, ухвалення Білоруссю конкретних заходів щодо поваги до основоположних свобод, правової держави, прав людини залишається головним критерієм для визначення майбутньої політики ЄС щодо цієї країни”, – йдеться в комюніке Ради ЄС.

Нагадаємо, більшість санкцій стосовно Білорусі були скасовані Євросоюзом у лютому 2016 року. тоді були скасовані обмежуючі заходи щодо 170 фізичних осіб та трьох компаній. Утім, було продовжене ембарго на торгівлю зброєю, а також санкції проти чотирьох фізичних осіб, яких підозрюють у причетності до зникнення опозиційних політиків.

Тоді у Брюсселі пояснили цей крок, зокрема, звільненням Мінськом у серпні 2015 року політичних в’язнів.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.