Зубко розповів, в яких областях України може зникнути світло

09

Внаслідок блокування постачання вугілля з непідконтрольних Україні територій Донбасу можливі віялові відключення електроенергії

Відключення електроенергії через припинення постачання антрацитового вугілля з окупованих районів Донбасу можуть стосуватися Харківської, Дніпропетровської, Київської, Чернігівської, Запорізької, Сумської та Черкаської областей. Про це повідомляє Урядовий портал.

“Штаби цих областей мають проаналізувати кризові ситуації, які можуть бути пов’язані з обмеженням енергопостачання. Передусім щодо забезпечення населення енергопостачанням і теплом. Також розглянути роботу промпідприємств, що працюють в невпинному режимі з позиції добових графіків пікових навантажень”, – зазначив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

Як повідомляв 5.UA, Міненерго ініціює введення надзвичайного стану в енергетичній сфері. Внаслідок чого, в країні будуть проводиться віялові відключення електроенергії.

5 канал


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.