В уряді зараз не найкраща атмосфера, – Омелян розповів, як держсекретарі змінили Кабмін

eb2ecaaf7fe34fa7fe88904158bb3eab

Міністр інфраструктури Володимир Омелян пояснив, що змінилося у Кабінеті міністрів після запровадження при міністерствах посади державних секретарів.

Про це він розповів в ефірі програми “Лівий берег з Сонею Кошкіною”, інформує 24 канал.

Щиро кажучи в уряді зараз не найкраща атмосфера. Є дуже багато непорозумінь, які відверто не обговорюються,
– визнав урядовець.

На його думку, показовою в цьому плані є ситуація із запровадженням державних секретарів.

“Ситуація з державним секретарем – показова, бо на моїх очах і на очах наших колег всередині держапарату вибудовується якась інша система, абсолютно автономна, тобто роль міністрів нівелюється, якщо ідея й була хороша”, – зазначив Омелян.

За словами міністра, посада держсекретаря при міністерстві є одним з елементів не тільки контролю але й впливу, бо держпідприємства – це компетенція держсекретаря.

Зараз ми бачимо дуже дивні консультації, коли тільки держсекретарі збираються в Кабінеті міністрів, формують порядок денний уряду, порядок денний Верховної Ради законопроектів, які подаються. Міністри отримують лише факт, що явно дивно, бо це вже перевищення закону і повноважень, але тим не менше він існує і я не одноразово звертав увагу, що це неправильний підхід до системи державотворення,
– вважає Володимир Омелян.

В ситуації з держсекретарями, за його словами, ми спостерігаємо повзучу узурпацію влади в м’якому розумінні цього слова.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.