В Україні обрали першого керівника Нацагентства з питань повернення активів

dsc_2113

Конкурсна комісія 28 листопада обрала керівника Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Як повідомляє Урядовий портал, ним став Антон Янчук, пише НВ.

Відповідно до опублікованої на сайті Мін’юсту анкетою першого керівника Агентства, 32-річний Янчук є кандидатом юридичних наук. З 2014 року продовжив кар’єру юриста в Міністерстві юстиції України, з червня 2014 року став заступником міністра з питань європейської інтеграції.

Як раніше пояснювала заступниця міністра юстиції Наталія Севастьянова, Агентство з питань повернення активів планувалося як інституційний механізм з виявлення, розшуку, повернення й подальшого управління активами (отриманими від корупційних та інших злочинів) на території України.

Раніше НВ повідомляло, що суд в Латвії конфіскував 50 млн євро на користь своєї країни у справі крадіжки з держбюджету України і легалізації коштів через латвійські банки. Зазначена сума збігається з тією, яка інкримінується українською прокуратурою Сергію Арбузову.

У Латвії заявили, що Україна зможе повернути ці кошти, якщо доведе їх українське походження і те, що вони були придбані злочинним шляхом.

Фото: @ukrpravda_news / Twitter

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.