Янукович у суді виступив українською

90003671

Сьогодні, 25 листопада, з 13:00 в Святошинському суді Києва проходить допит колишнього президента України Віктора Януковича у якості свідка по справі «Вбивства людей під час Євромайдану».

Допит Януковича відбудеться в режимі відеоконференцзв’язку. Колишній президент знаходиться в Ростові-на-Дону.Янукович у справі проходить свідком, не обвинуваченим і планує свідчити на захист представників колишнього “Беркуту”. Оскільки, беркутівців досі не доставлено в залу суду, адвокати сторони обвинувачення клопотали перенести засідання на 28 листопада або 7 грудня. Біля СІЗО, в якому зараз перебувають обвинувачувані, активісти розгорнули акцію протесту і блокують автівку, якою беркутівців мали доставити в залу суду.

Янукович назвав такі події провокацією теперішньої влади і наполягав провести судове засідання сьогодні. До речі, екс-президент виступав в суді українською мовою.

“Це моя власна ініціатива виступити свідком у цій справі, я дійсно хочу, щоб були покарані злочинці. Справу навмисне затягують люди, які не можуть встановити істину”, – сказав Янукович. І додав: “Я був попереджений, що засідання можуть зірвати і будуть провокації”.

В Святошинському суді оголосили 20-хвилинну перерву. Судді вийшли радитися. Преса і всі хто спостерігає за справою сподіваються, що беркут у суд таки доставлять і свідчення Януковича українці зможуть почути сьогодні.

Оновлення. В результаті суд таки перенесли на 28 листопада, 13:00.

Джерело: 0342.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.