Поліція відкрила провадження через сутички біля офісу Медведчука

shkiryak_zoryan

Через напад на офіс Медведчука у Києві поліція відкрила два кримінальні провадження за статтями про хуліганство та умисне пошкодження майна.

Про це радник глави МВС Зорян Шкіряк розповів в ефірі одного з українських телеканалів, інформує 24 канал.

Шкіряк наголосив, що події, які трапилися 21 листопада у Києві є неприпустимими ні під якими патріотичними гаслами. При цьому він додав, що поділяє думку про те, що Медведчуку місце у в’язниці.

В той же час я безумовно вважаю, що такі дії є неприпустимими в країні, де відзначають день Революції гідності, і мені хотілося б, щоб ні під якими патріотичними гаслами не здійснювалися протиправні дії, бо закон повинен бути один для всіх,
– додав Шкіряк.

Нагадаємо, ввечері 21 листопада на Майдані Незалежності у Києві стались сутички між мітингувальниками та правоохоронцями. Активісти почали зносити шини та палити фаєри.

Згодом активісти оголосили, що йдуть до офісу Віктора Медведчука. Серед них переважно представники праворадикальних організацій. Пізніше протестувальники побили вікна відділення російського банку в центрі Києва.

Також під час протестних акцій в центрі Києва дівчина впала з парапету обличчям на сходинки підземного переходу на площі Льва Толстого.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.