Росія візьме участь у “Євробаченні” в Києві

67087_0

У пісенному конкурсі, який відбудеться наступного року в столиці України, візьмуть участь представники 43 країн.

У пісенному конкурсі “Євробачення-2017”, який відбудеться у Києві, візьме участь 43 країни. Така ж кількість учасників брала участь в конкурсі у 2008 та 2011 роках, повідомляє DW.

Як повідомляється у понеділок, 31 жовтня, на офіційному сайті “Євробачення”, серед країн-учасниць будуть Румунія та Португалія, представники яких не брали участь у конкурсі у 2016 році. Також серед країн-учасниць значиться і Росія, попри те, що після перемоги співачки з України Джамали на “Євробаченні-2016” в країні лунали заклики ігнорувати конкурс у Києві. Крім того, у “Євробаченні” наступного року втретє за 62-річну історію конкурсу візьме участь Австралія.

Нагадаємо, на пісенному конкурсі “Євробачення-2016”, фінал якого відбувся 15 травня, перемогла представниця України Джамала. У вересні 2016 року оргкомітет з підготовки та проведення “Євробачення-2017” вирішив, що конкурс відбудеться в Києві. На проведення конкурсу претендували також Одеса і Дніпро.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.