Криза у Венесуелі: Мадуро пішов на переговори з опозицією

На тлі антиурядових протестів, які тривають у Венесуелі, президент країни Ніколас Мадуро вперше за останній рік зустрівся в Каракасі з представниками опозиції.

Як повідомляє Reuters, метою переговорів є врегулювання політичної кризи.

Зокрема, Мадуро зустрівся з п’ятьма опозиційними лідерами, в числі яких секретар Круглого столу демократичної єдності Хесус Торреальба, а також губернатор Генрі Фалькон, пише НВ.

Переговори проходили за посередництва Ватикану.

“Папа дуже пильно стежить за розвитком ситуації в цій країні і сподівається, що цей процес може тривати мирним шляхом”, – прокоментував зустріч посланник католицької церкви.

Серед вимог опозиції – повага до опозиції і Національних зборів, припинення репресій і звільнення політичних в’язнів.

Нагадаємо, раніше чисельні антиурядові акції протесту в містах Венесуели переросли в зіткнення демонстрантів з силовиками.

Як повідомлялося, 25 жовтня Національна асамблея Венесуели проголосувала за рішенняпро початок процедури імпічменту президента Ніколаса Мадуро.

За кілька днів до цього парламент Венесуели назвав дії Мадуро державним переворотомчерез те, що той заблокував початок референдуму стосовно власного імпічменту.

З середини січня 2016 року у Венесуелі діє надзвичайний економічний стан, в рамках якого скоротили робочий день для держслужбовців, а також час роботи великих торгових центрів.

За даними МВФ, у 2016 році інфляція в Венесуелі досягне 720%. У 2015 році в країні була зафіксована інфляція на рівні 275%.
На початку червня у Венесуелі розпочалися голодні бунти через те, що уряд скупив кілька тисяч тонн продовольства.

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.