Італію знову струсонуло: численні руйнування

1869426

В Італії стався новий сильний землетрус, чимало будівель, ослаблених попередніми поштовхами, зруйновані. Повідомлень про жертв поки немає, мешканці у паніці залишили будівлі.

Потужний землетрус зранку в неділю, 30 жовтня, зачепив регіони Центральної та Південної Італії. За попередньою інформацією, магнітуда становила 6,5-6,6 бала за шкалою Ріхтера, що класифікує його як “сильний”, із потенційним впливом до пари сотень кілометрів від епіцентру. На даний момент даних щодо жертв немає. Служба з надзвичайних ситуацій повідомляє про численні руйнування будівель, інформує DW.

Інформагенція Ansa повідомляє, що люди в паніці вибігли на вулиці та площі. Поштовхи відчувалися зокрема у провінції Умбрія, у Флоренції та Анконі, а також навіть у Римі. У центрі Норчії, за повідомленням агентства AP, монахині залишили базиліку Святого Бенедикта, її часова вежа була зруйнована. Серйозне пошкодження будівлі церкви підтвердили і рятувальники.

Європейсько-середземноморському сейсмологічному центрі припускають, що епіцентр землетрусу розташований у 132 кілометрах на північний схід від Рима, у 67 кілометрах на схід від центру Умбрії, Перуджі. За оцінками Німецького центру геологічних досліджень глибина катаклізму становила 10 кілометрів – середній показник для Апеннінського півострова.

Нагадаємо, наприкінці серпня у центральній частині Італії стався сильний землетрус, за яким відбулося більше 1000 повторних сейсмічних поштовхів, загинули майже 300 людей. 26 жовтня регіон також струсонуло – магнітуда становила 5,4-6,4 бала. Український МЗС рекомендував громадянам тимчасово відкласти поїздки в регіон, зокрема, у Перуджу.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.