ГПУ готується повторно внести до парламенту провадження проти Мосійчука

ef5e182a7f906fa847f4f95e5ca377e4

Суд минулого тижня повернув справу народного депутата від “Радикальної партії” Ігоря Мосійчука до Генеральної прокуратури.

ГПУ готується до повторного внесення справи на розгляд парламенту, однак у ній з’явився новий епізод, який слід розслідувати.

“Справа народного депутата Мосійчука довгий час зависла у суді. Суд встановив порушення процедури притягнення його до відповідальності за те, що голосування за зняття недоторканності, притягнення до відповідальності та арешт відбулося одним голосуванням. Тому справа зависла в суді і ми не могли забрати її назад для повторної процедури. Мосійчук регулярно хворів або був поза Києва в момент цих засідань і це тяглося все літо. Не знаю, яке сталося диво, але справа повернулася в ГПУ минулого тижня. Справа готова до повторного внесення до Верховної Ради, але у нас є ще один епізод, який би ми хотіли дорозслідувати і одночасно з цією справою направити на розгляд депутатів. Це невеликий епізод і зараз йде перевірка фактів. Потім будуть деякі слідчі дії і якщо отримаємо докази, які можуть служити для підозри, ми подамо подання у Раду не тільки по старій справі, але і за нововиявленими обставинами. Якщо нові обставини не будуть доказовими, ми підемо за старою підозрою”, – заявив Луценко.

Мосійчук підозрюється у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ч. 4 ст. 368 (“Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою”), ч. 2, 3 ст. 296 (“Хуліганство”), ч. 1, 2 ст. 350 (“Погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов’язок”), ч. 1 ст. 376 (Втручання в діяльність судових органів”), ч. 1, 2 ст. 377 (“Погроза або насильство щодо судді, народного засідателя чи присяжного”) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що генпрокурор Юрій Луценко вважає, що Рада має повернутися до справи проти народного депутата Ігоря Мосійчука.

17 листопада Вищий адміністративний суд скасував зняття Радою недоторканності з Мосійчука, але це рішення парламент оскаржив у Верховному Суді.

15 листопада 2015 року термін арешту Мосійчука минув, після чого його відправили в клініку на лікування.

IPress


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.