Клінтон перемогла Трампа на “шкільних” президентських виборах в США

db457df9412299d3

Напередодні майбутніх виборів в президенти США, які відбудуться 8 листопада, в школах країни відбулося попереднє голосування серед тих, хто ще не досяг виборчого віку

“Дитячі” вибори в президенти проходять щорічно, як правило, учні не помиляються.
У США провели голосування, в ході якого школярі повинні були вибрати президента з нинішніх офіційних кандидатів передвиборної гонки. 52% голосів юних виборців отримала Хілларі Клінтон, залишивши Трампа на другому місці. Про це передає Depo.ua з посиланнм на silive.com.

За результатами “дитячих” виборів, пост президента в цьому році повинна зайняти Хілларі Клінтон, за неї проголосувало 52% виборців. Кандидат від Республіканської партії Дональд Трамп отримав 35% голосів.

Решта 13% голосів розподілилися між іншими кандидатами, заявленими в поточній передвиборній гонці: це колишній губернатор штату Нью-Мексико Гері Джонсон від Лібертаріанської партії, сенатор Берні Сандерс і доктор Джилл Стайн від Партії “зелених”.

Юні виборці довіряють Клінтон тому, що, на їхню думку, “вона своїм прикладом показує всім жінкам, як молодим, так і літнім, що для них можливо все”. Інші вважають, що “Хілларі здатна приймати грамотні рішення і працювати на благо Америки, адже у неї є досвід”.

У свою чергу, ті, хто голосував за Трампа, впевнені, що саме він зможе поліпшити становище Америки і “зробити її великою знову”.

У голосуванні брало участь 150 тисяч школярів, починаючи від дітей раннього шкільного віку і закінчуючи учнями старших класів.

Вибори для дітей і підлітків, які не мають виборчого права, в США проводять щорічно. Як правило, діти завжди безпомилково передбачають результат справжніх виборів.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.