Україна 24 листопада отримає безвізовий режим

1459763405_poroshenko7

Сайт Президента України повідомив 23 жовтня, що Президент Петро Порошенко дав чергове інтерв’ю українським телеканалам. Зрозуміло, що журналісти торкнулися теми безвізового режиму, яка так хвилює українців. Адже називалося вже кілька конкретних термінів його запровадження, однак щоразу остаточне рішення відкладали на потім. Глава держави пояснив, чим були викликані  затримки у недавньому минулому. А щодо найближчого майбутнього висловився дуже оптимістично: «Я впевнений в тому, що документи про надання Україні безвізового режиму повністю будуть підписані і ратифіковані Європарламентом. Не маю жодного сумніву. Можу навіть сказати до якої дати – це відбудеться до 24 листопада. Бо 24 листопада відбудеться Саміт Україна-ЄС, і ми домовились, що на цей Саміт документи будуть готові».

Вже проведено низку переговорів, під час яких Україна заручилася настільки вагомою підтримкою у Європарламенті, що можна твердити про абсолютну більшість. Залишилося лише дочекатися підсумків голосування.

Міст


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.