Євродепутатка Гармс пояснила своє рішення подати у відставку

24087809

Ребекка Гармс, яка послідовно підтримує Україну в ході конфлікту з Росією, має намір піти з поста лідерки фракції Зелених у Європарламенті. Причиною рішення є внутрішньофракційні розходження, пише DW.

Лідерка фракції Зелених у Європарламенті Ребекка Гармс йде у відставку. Причиною вона називає те, що їй не вдалося зробити своїх соратників настільки проєвропейськими, наскільки їй хотілося б. “Моє враження таке, що мені не вдалося налаштувати фракцію (Зелених, – Ред.) настільки безумовно проєвропейською, як того потребують нинішні часи та нинішня конфронтація”, – пояснила Гармс у ефірі німецького радіо Deutschlandfunk у суботу, 22 жовтня.

Гармс розкритикувала поширене у фракції ставлення “так, але”, зокрема, стосовно переговорів про зону вільної торгівлі між ЄС і Канадою (CETA). “Проте твердження, що лідери переговорного процесу хотіли всю Європу зробити менш демократичною, це твердження я ніколи не поділяла, і попри це воно стало домінувати”, – уточнила євродепутатка. На її думку, в Європі надто мало пишаються досягненнями ЄС: миром, стабільністю, безпекою, демократією та відносним добробутом.

В подальшому Гармс планує сконцентрувати свою діяльність на проблемах країн Східної Європи. Нагадаємо, Ребекка Гармс входить до Парламентського комітету асоціації Україна-ЄС.

Напередодні стало відомо, що Гармс має намір подати у відставку після семи років на чолі фракції Зелених. Даний крок пов’язаний з розходженням всередині фракції у таких питаннях, як безпека, криза біженців та відносини з Росією. Найімовірнішою наступницею Гармс є 34-річна Ска Келлер. Келлер відома своїми виступами проти міжнародних угод про зону вільної торгівлі з Канадою (CETA), США (TTIP).

Ребекка Гармс відзначилася своєю послідовною підтримкою України в ході конфлікту з Росією.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.