Варто призупинити замовні конкурси на посади голів ОДА

Ôîòî Íèêîëàÿ Òèì÷åíêî 16.10.12

Пропоную скасувати (або принаймні призупинити) результати останніх трьох конкурсів на посади голів Миколаївської, Київської та Харківської ОДА з огляду на можливу політичну корупцію.

Адже приклад пародії на чесний конкурс та факти “унікальних” знань державної мови нардепа від БПП, а нині – очільника Миколаївської ОДА прямо свідчать про упередженість та пряме виконання конкурсною комісією вказівок влади.

До речі, новий губернатор Миколаївщини наробив не лише купу помилок, а і продемонстрував вражаючу швидкість під час тестування, коли 40 запитань пройшов за шість хвилин (надавши 34 правильні відповіді), в той час, як його конкуренти відповідали на них щонайменше півгодини.

А безграмотна презентація Миколаївського губернатора (нагадаю, окрім багатьох одруківок, є вислови, які просто не можна зрозуміти: “пітоні води”, “дующего институту праці”, “волонтёров” з російською літерою Ё тощо) дає підстави сумніватися у базовій його відповідності вимогам для держслужбовця найвищого рангу, якою є посада очільника ОДА. Адже вільне володіння українською мовою – це необхідна вимога для голови обласної державної адміністрації, посади, яка належить до державної служби категорії “А” – вищого корпусу державної служби.

Отож, в даній ситуації є усі підстави говорити або про тиск на конкурсну комісію, або про ознаки політичної корупції, коли члени комісії заздалегідь знали, кого саме треба зробити переможцем конкурсу.

Тому, окрім призупинення результатів цих конкурсів, пропоную також перевірити членів конкурсної комісії на предмет корупційних дій!

Адже немає сенсу в подібних конкурсах-профанаціях, на яких, фактично, легалізують заздалегідь призначені владою кандидатури, незважаючи на інтелектуальні та професійні здібності кандидатів.

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.