Іракські сили взяли штурмом місто Хамданія, утримуване ісламістами

012

Іракські військові взяли штурмом переважно християнське місто Хамданія, також відоме як Каракош, що було під контролем екстремістського угруповання «Ісламська держава» з 2014 року. Це сталося на тлі здійснення операції щодо витіснення бойовиків з міста Мосул, повідомляє Радіо Свобода.

Військові сили досягли центру Хамданії, що за 20 кілометрів від Мосула, 22 жовтня, і підняли там іракський прапор.

Операція відбулася якраз, коли до Іраку прибув міністр оборони США Ештон Картер, щоб провести переговори з прем’єр-міністром Іраку Хайдером аль-Абаді і оцінити успіхи підтримуваного коаліцією на чолі зі США наступу на Мосул від 17 жовтня. Це вже третій візит Картера до Іраку цього року.

20 жовтня Картер був у Анкарі, де, за його словами, досягнув від зустрічі з темтешніми лідерами «принципової домовленості» про ключову роль Анкари в битві за Мосул.

Мосул перебуває під контролем ісламістів від 2014 року. Це останнє велике місто в Іраку, що перебуває під контролем бойовиків. У місті живе близько 1,5 мільйона людей.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.