Україна та Угорщина підписали спільний план із попередження надзвичайних ситуацій

22

Україна та Угорщина домовилися надавати взаємну допомогу в галузі попередження надзвичайних ситуацій та ліквідації їхніх наслідків.

Відповідний документ узгоджено на п’ятому засіданні постійного Угорсько-українського спільного комітету з управління у надзвичайних ситуаціях інформує IPress.ua

“Підписання нового плану дій є одним із важливих аспектів спільної роботи у сфері цивільного захисту та дієвим механізмом, спрямованим на розвиток багатостороннього співробітництва”, – зазначив голова української делегації з питань надзвичайних ситуацій Миколай Чечоткін, інформує прес-служба МВС.

Сторони обговорили питання боротьби з наслідками надзвичайних ситуацій та обмінялися інформацією про останні масштабні стихійні лиха і техногенні катастрофи.

Угорська сторона представила інтегровану систему управління в надзвичайних ситуаціях, яка складається з трьох напрямків: цивільна оборона, промислова безпека та пожежогасіння.

Нагадаємо, що МВС пропонує нову систему запобігання надзвичайним ситуаціям, пов’язану з поділом на зони ризику.

Реформа Служби надзвичайних ситуацій, за словами Арсена Авакова, включає в себе три ключових кроки. Перший – це ліквідація пожежної інспекції.

“Пожежна інспекція – орган, корупційна ємність якого настільки велика, що її важко обійняти, важко уявити. Орган, який дискредитує реальну роботу й реальний подвиг справжніх хлопців-вогнеборців. Коли ми бачимо представника цього органу, у кожного підприємця псується настрій. Ми пропонуємо змінити систему і перейти до тих методів, які отримали розвиток у світі, де це комфортно для суспільства. Ми пропонуємо абсолютно нову систему профілактики запобігання надзвичайних ситуацій, пов’язану з поділом на зони ризику. Підприємства із високою зоною ризику будуть контролюватися. Державні підприємства будуть контролюватися. Підприємствам середньої і малої зони ризику ми пропонуємо недержавне добровільне страхування”, – пояснив міністр.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.