А.Парубій: декларація України і Польщі є відповіддю на неоімперську російську атаку

polshcha_ukrajina_druzhba_1439461121

Декларація пам’яті та солідарності між Україною та Польщею, яку сьогодні підтримала Верховна Рада, є відповіддю на неоімперську російську атаку проти України.

Про це заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій у своєму мікроблозі у Twitter, передає УНН.

“Верховна Рада ухвалила “Декларацію пам’яті і солідарності”. Це приклад спільної оцінки історії наших народів. Наша декларація – це відповідь на неоімперську російську атаку проти України. Сьогодні ми разом – Польща і Україна. І ми переможемо”, – наголосив А.Парубій.

З його слів, “декларація пам’яті і солідарності” зніме напругу між Україною і Польщею, бо “звертається до причин трагічних подій, а не лише до їх факту”.

“Трагічні уроки польського і українського народів: коли нас роз’єднували – ми зазнавали поразки. Коли ми були разом – ми перемагали”, – додав голова ВР.

Нагадаємо, ВР ухвалила декларацію пам’яті та солідарності між Україною та Польщею. Народний депутат Ганна Гопко уточнила, що декларацію 20 жовтня приймуть Україна і Польща, Литва долучиться пізніше, після проведення виборів.

 

Джерело: УНН

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.