Україна отримає контроль над кордоном тільки “у кінці процесу” – Меркель

55a8aebcc461885c308b45ad

Спочатку потрібен закон про вибори в Донбасі, а про збройну місію ОБСЄ можна буде говорити тільки після запуску виборчого процесу, вважає німецький канцлер.

Україна повинна отримати контроль над власним кордоном “в кінці процесу”, заявила канцлер Німеччини Ангела Меркель на брифінгу після завершення переговорів у Берліні, повідомляє DT.UA

“Україна отримає остаточний контроль над власною кордоном тільки в кінці процесу, а до цього ми маємо згоду, що спостерігачі ОБСЄ можуть рухатися вільно до кордону. Іноді це можливо, іноді проблематично, і російський президент відзначив”, – сказала вона, передає “Українська правда”.

Також, за словами Меркель, питання про збройну місії ОБСЄ слід підняти тільки після запуску виборчого процесу в Донбасі. “Коли буде існувати закон про вибори, і процес місцевих виборів будуть готувати, тоді можна буде говорити і про збройну місію ОБСЄ”, – сказала канцлер.

Під час зустрічі “нормандської четвірки” в ніч на 20 жовтня учасники зустрічі в Берліні погодилися з безальтернативністю Мінських домовленостей і домовилися про спільну розробки “дорожньої карти” їх реалізації. Крім того, eчасники зустрічі “Нормандської четвірки” попередньо домовилися про продовження роботи з розведення військ на 4-х ділянках лінії зіткнення в Донбасі. Серед цих ділянок, зокрема, буде і Дебальцеве Донецької області.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.