Новини Єлісєєв сказав, що змусило Путіна дати згоду на участь у “нормандському форматі”

1812a67e9c25d460f9e4eb1591e7ee20

Кремлю важливо показати, що принаймні якась міжнародна увага до Росії є

Російська пропаганда буде намагатися використовувати факт зустрічі у нормандському форматі таким чином, що немає міжнародної ізоляції РФ. Про це в ефірі “5 каналу” в програмі “Підсумки дня” заявив заступник глави Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв.

“Я можу зараз навіть вам сказати, і завтра ви перевірите мої слова, що завтра російська пропаганда почне розповідати, що вони використали саміт нормандської четвірки для того, щоб тиснути на Україну, аби вона забезпечила виконання так званих “політичних умов” Мінських домовленостей, що насправді не буде відповідати дійсності. Крім того, пропаганда буде намагатися використовувати той факт, що немає міжнародної ізоляції Росії особливо в умовах, коли Франція відмовилася від проведення візиту Путіна до Парижа, їм важливо показати, що принаймні якась міжнародна увага до Росії здійснюється”, – зазначив він.

Раніше Костянтин Єлісєєв зазначив, що сам факт проведення нормандського саміту – це вже великий успіх.

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.