Гройсман вигадав альтернативу субсидій для українців

1470650009_219747

Прем’єр пропонує 12-місячну розстрочку для виплат комунальних платежів.


Чергові непорозуміння із субсидіями виникли вже на самісінькому початку опалювального сезону.Як з’ясувалося, бюджетні дотації зменшили вдвічі, а всі заощаджені споживачами торік гроші чиновники повернули державі, йдеться в сюжеті ТСН.

Стареньку хатину в селі Копилів Київської області Наталя Бензак разом із чоловіком та двома дітьми отримала від батьків. На її опалення минулої зими родина отримувала грошову субсидію, еквівалентну 600 кубометрам газу на місяць. Цілком блакитне паливо родина не використовувала. Іноді палили дровами, аби заощадити. Для цього встановили твердопаливний котел. Температуру в приміщені тримали не вище 20 градусів. Таким чином за весь опалювальний сезон на рахунку Наталії назбиралося 8 тисяч гривень. Жінка каже, що заощаджені кошти планували витратити на утеплення будинку, але їх просто забрали. “Звісно, нам це не сподобалося. А сенс економити, скажіть? Людям тепер не буде сенсу економити, а тим паче, якщо урізали ліміт – люди просто не будуть вкладатися в ці норми. Зараз стане всім важче”, – вважає господарка будинку.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.