Аналітики зробити обнадійливий прогноз по курсу гривні

36975

За минулий тиждень гривня на готівковому ринку зміцнилася всього на 0,1%.

За тиждень офіційний курс долара в Україні знизився з 25,90 до 25,81 гривні. За прогнозами аналітиків “Альпарі”, наступного тижня національна валюта продовжить зміцнюватися: до кінця тижня долар в Україні можна буде купити за 25,7 гривні, інформує BusinessUA

“З початку тижня НБУ активно купував валюту на ринку. У понеділок було куплено 5,8 млн доларів, в середу 30,7 млн доларів, у четвер – ще 50 млн доларів. З дій регулятора очевидно, що пропозиція валюти на ринку зараз перевищує попит на неї, і без участі Нацбанку гривня зміцнилася б сильніше”, – відзначають аналітики.

Як відомо, українська гривня сильно девальвувала в кінці серпня і початку зміцнюватися лише до кінця вересня, проте до літніх рівнів курс так і не повернувся.

“За нашою оцінкою, до кінця наступного тижня вартість готівкового долара зміниться незначно, а офіційний курс долара, встановлений НБУ, може знизитися до 25,7 гривні”, – впевнені аналітики “Альпарі”.

Нагадаємо, від курсу гривні залежить вартість всього українського імпорту. Експерт продовольчих ринків Федір Рибаков уточнює: в першу чергу від курсу долара залежить вартість імпортних продуктів: банани, цитрусові, риба, сири та м’ясні делікатеси. Приміром, ціна бананів в супермаркетах завжди $ 1,1-1,2 за кілограм.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.