Уряд виділятиме щорічно 500 мільйонів гривень на мости у Запоріжжі – Гройсман

original

Український уряду щорічно виділятиме на зведення мостових переходів через Дніпро у Запоріжжі 500 мільйонів гривен.

Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час робочого візиту до Запоріжжя 12 жовтня, повідомляє Радіо Свобода.

«Ми можемо визначити цей проект як пріоритетний і надати державну підтримку у розмірі 500 мільйонів гривень щороку, щоб завершити цей проект. Думаю, що за три роки і технологічно і фінансово цей проект можливо зробити», – зазначив Гройсман.

Роботи зі зведення автомагістралі через Дніпро у Запоріжжі тривають з 2004 року. Нові мости, що мали пройти острів Хортиця, зводилися паралельно нинішнім. Найближчі від Запоріжжя мостові переходи через Дніпро розташовані на відстані понад 200 кілометрів один від одного на території сусідніх областей.

У 2014 році будівництво нових мостів у Запоріжжі було призупинено. Цьогоріч Кабмін та місцева влада домовилися щодо спільного фінансування зведення мості: виділено 20 мільйонів гривень з міського, 40 – з обласного та 240 мільйонів – з державного бюджету.

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.