Укрзалізниця отримає 300 млн євро у кредит від ЄІБ та ЄБРР

13909816492966
За словами очільника УЗ, Україна отримає кредити на вигідних умовах та в прийнятні терміни.

ПАТ “Укрзалізниця” отримає кредит у розмірі 300 млн євро від Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції та розвитку. Про це повідомив глава Укрзаліниці Войцех Балчун у Facebook.

“Сьогодні узгодили останні деталі кредиту від Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції та розвитку на електрифікацію напрямку Долинська – Миколаїв – Колосівка. Загалом – мова про 300 мільйонів євро. По 150 мільйонів від кожного з банків. Вигідні умови, прийнятні терміни. Узгодили графік підготовки всіх документів, що дозволять швидко вийти на підписання цих угод. Бачимо, що провідні європейські банківські інститути сьогодні сприймають Укрзалізницю, як надійного партнера для довготривалої співпраці. Так, Європейський Інвестиційний банк вже сьогодні висловлює готовність до фінансування інших масштабних проектів Укрзалізниці, зокрема, на відновлення локомотивного парку”, – повідомив він.

Нагадаємо, раніше Укрзалізниця підписала меморандум про співробітництво з компаніями Siemens та Pesa Bydgoszcz. Раніше американська корпорація General Electric підписала меморандуми про співпрацю з державним підприємством “Антонов” і Укрзалізницею. Крім того, Укрзалізниця і канадська машинобудівна корпорація Bombardier підписали меморандум про створення спільного підприємства з виробництва локомотивів.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.