Порушення митних правил: Держбюджет недоотримує до 50 мільярдів грн

57e007100bd83-1467276708-10334826_thumb_686-454

Минулими вихідними на митному пості “Тиса” оперативники СБУ затримали чергових хабарників. Під час розслідування виявилося, що митники регулярно отримували гроші з водіїв мікроавтобусів, якими перевозять пакунки від заробітчан із Європи.Такса, встановлена хабарниками, становила 400 — 500 євро з кожного буса, пише газета “Експрес”.

За день через митний пост “Тиса” в Україну в’їжджає приблизно сто мікроавтобусів із відправленнями заробітчан. Працівники СБУ виявили у вольєрі службового собаки митника сховані сім тисяч євро. Цю суму чиновник державної служби назбирав за чотири години зміни! Хоча це — майже дворічна зарплата одного митника. Але дехто виступив і на захист митників. “Зарплата митника — як у двірника, — написав на своїй сторінці у соцмережі екс-мер Ужгорода Сергій Ратушняк. — При цьому, він ще має доїхати на роботу за власний кошт і наповнити бюджет на мільярди. Залишаючись голодним. Держава провокує хабарництво.

Держава — рівнозначний співучасник злочину. У Біблії цей злочин називається “Ввести у спокусу”. Давайте дамо митникам, як і поліцейським, по 8 — 10 тисяч гривень зарплати плюс 10% від затриманої і викритої контрабанди. І нехай несе додому хороший митник 100 — 200 тисяч зарплати”. Чи дійсно високі зарплати митників можуть викоренити хабарництво на митниці? Яку зарплату вони мають отримувати? Про це говоримо із Сергієм Ратушняком, екс-мером прикордонного Ужгорода, Юрієм Федчишиним, експертом із питань митної політики Інституту суспільних досліджень, та Іллею Несходовським, економістом “Реанімаційного пакету реформ”, радником прем’єр-міністра України.

— Чи є низька зарплата головною причиною корупції на митниці? Ю. Федчишин: — Не головна, але одна з причин, що змушує митників брати хабарі. Вважаю, що фахівець середньої ланки на митниці повинен отримувати щонайменше вісім тисяч гривень. А витрати на підвищену зарплату митникам бюджету окупляться швидко.

С. Ратушняк: — Низька зарплата митника — одна з причин хабарництва. Для прикладу: сьогодні митник, що пропускає контрабанду, бере 10 відсотків від вартості товару. А потрібно, аби той, хто затримує котрабанду, отримував до зарплати 8 — 10 тисяч гривень ще 10 відсотків від суми затриманого офіційно як премію. Наприклад, повідомляли, як митники затримали контрабанду брендового одягу на 1,5 мільйона євро. Премія 10 % — це 150 тисяч євро на зміну, яка викрила порушення. Решта — у бюджет.

Сьогодні за день через митний пост “Тиса” в Україну в’їжджає приблизно сто мікроавтобусів із відправленнями заробітчан. З кожного мікроавтобуса водії платять митникам хабар мінімум 200 євро. Підрахуйте, яку суму збирають митники. І водії бусів згодні давати хабарі, тому й не дивно, що митники працюють на зарплату двірника. Бо на хабарях вони за зміну можуть заробити річну офіційну зарплату.

І. Несходовський: — Сьогодні втрати бюджету України через порушення митних правил коливаються від 10 до 50 мільярдів гривень. Такі фінансові ресурси дозволяють купити фактично всіх — митників, суддів, правоохоронців, СБУ… — А, може, треба віддати митницю в управління іноземцям?

С. Ратушняк: — А чому б і ні? Якщо в уряді України можуть працювати іноземці, то чому б іноземців не запросити в управління митницею? Упевнений, що надходження до бюджету зростуть у два — три рази вже за перший місяць їх роботи. А відтак буде можливість підвищити зарплати та пенсії. Зарплата таких митників має бути як за кордоном — 2 — 5 тисяч євро, але й віддача від їхньої роботи буде значно більшою, ніж є зараз від вітчизняних фахівців.

І. Несходовський: — Якщо запрошувати іноземців управляти митницею, то всіма її відділеннями в Україні. Бо якщо іноземна компанія працюватиме лише на одній митниці, а решта не буде реформована, то всі корупційні потоки перейдуть туди.

Богдан КУФРИК
expres.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.