МЗС: вердикт російського суду про заборону Меджлісу був цинічним і прогнозованим

1462167069_1477822371__340

Україна вимагає від Росії скасувати це нікчемне з точки зору правової і політичного рішення, ми вимагаємо від Росії припинити будь-які репресії й утиски кримських татар

Цинічним і прогнозованим назвали у вітчизняному МЗС вердикт російського суду про заборону Меджлісу, адже вважають, що той став об’єктом переслідувань з боку Кремля через незалежну і свідому громадянську позицію його членів. Ідеться, зокрема, про підтримку Меджлісом територіальної цілісності України, інформує “5канал”.

“Безперечно, сьогоднішнє рішення – це є злочин в ланцюгу всіх тих злочинів, які здійснює РФ по відношенню до України. Це триваюча агресія проти кримськотатарського народу, проти України в цілому. Ми висловлюємо наш рішучий протест у зв’язку з рішенням РФ про визнання законним рішення окупаційної влади Криму про визнання Меджлісу кримськотатарського народу так званою екстремістською організацією та  заборону його діяльності”, – заявила речниця міністерства Мар’яна Беца.

“Фактично заборона Меджлісу – це є заборона кримськотатарського народу, корінного народу Криму. Це цинічне і водночас прогнозоване рішення держави-окупанта. Ми вимагаємо від Росії скасувати це нікчемне з точки зору правової і політичного рішення, ми вимагаємо від Росії припинити будь-які репресії й утиски кримських татар”, – підкреслила Беца.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.