Г.Тука пояснив, як буде відбуватися відведення Збройних сил за рамковою угодою

c2cf334dd7bb16014ae01ddda774f92c

Існують додаткові умови у рамках відведення Збройних сил на лінії розмежування.

Про це в ефірі “5 каналу” повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука, передає УНН.

“Справа у тому, як нам повідомили, що буде відбуватися відведення Збройних сил у Станиці Луганській, Золотому і в Донецькій області, і на цьому крапка. Але існують дві додаткові умови про які, не знаю з яких обставин, але в перші години ніхто не повідомив. Перше – мова йде про рамкову угоду і робота деталізації ще продовжується. Друге – мова йде тільки про Збройні сили, тобто прикордонники, Фіскальна служба, працівники МВС – усі залишаються на своїх місцях. І найголовніше – одна з умов рамкової угоди визначає, що населені пункти, об’єкти інфраструктури, зокрема електростанції, не підпадають під цю рамкову угоду. Ці місця будуть залишатися під контролем української армії. Тому жодних аргументів для панічних настроїв просто не існує”, – зазначив Г.Тука.

“Сам алгоритм передбачає, що перш ніж здійснювати шляхи з відведення спочатку буде наявність спостережної місії ОБСЄ 24/7, будуть застосовані певні фіксуючі, технічні засоби, щоб можна було не просто доповідати – ми бачили, ми чули, а щоб можна було фіксувати відеоспостереження”, – додав він.

Нагадаємо, 21 вересня на зустрічі у Мінську підписано рамкове рішення тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі про розведення сил і засобів в зоні АТО.

ОБСЄ буде моніторити розведення сил на Донбасі на узгоджених ділянках.

 

Джерело: УНН

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.