Росія і Туреччина побудують газопровід в обхід України

1469817680_tureckiy-potok
Раніше газопровід планувалося прокласти по дну Чорного моря, а на сушу він повинен вийти у районі населеного пункту Кийикёй, де мали намір побудувати газовий хаб, через який російський газ міг прямувати далі до Європи.

Потужність проекту з початкових 32 мільярдів згодом повинна була вирости до 63-64 мільярдів кубометрів газу і дозволила б Росії “позбутися залежності від українських трубопроводів”. Проте 26 листопада 2015 було оголошено, що у зв’язку зі знищенням російського Су-24 турецькими ВПС Росія припиняє роботу над низкою проектів інвестиційних і торгових угод з Туреччиною, в тому числі по «Турецькому потоку». Сьогодні ж російсько-турецькі відносини покращилися настільки, що сторони повернулися до обговорення проекту газової труби «Турецький потік». Мова вже йде про будівництво двох ниток. Друга нитка – це для європейських споживачів, споживачів південно-західних європейських країн, яка також може бути прокладена по дну Чорного моря і через територію Туреччини. Кінцевий імпульс по “Турецькому потоку” буде дано на зустрічі глав держав РФ і Туреччини 9 серпня в Санкт-Петербурзі.
Джерело – 7dniv.info

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.