Україна може залишитися без вітчизняних автомобілей

onewsautouanet

Дані асоціації “Укравтопром” відзначають поступове зниження виробництва автомобілів в країні. За попередній місяць на українських автомобільних заводах було вироблено всього 428 автомобілі.

Такі показники свідчать про поступове скорочення виробництва і зупинки заводів.Так, за травень було зібрано на 1/4 більше легковиків, ніж за червень. А ось показники минулого року того ж місяця кажуть про скорочення виробництва більш ніж на 60%. Велика частина автомобілів в цьому році проводилася компанією “Єврокар”.

Проте, не лише автомобілі для населення перестали вироблятися в колишніх обсягах. Практично вдвічі скоротилося виробництво автобусів. Комерційна нерухомість проводиться все менше і менше.

Наприклад, ПАТ “Черкаський автобус” виготовили всього 6 автобусів у червні цього року, що менше показників травня і торішніх червневих практично на 100%. Скорочення виробництва триває.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.