Британський фунт впав до 31-річного мінімуму

bc72e51ea78d9fd382af07bbd53f57206ab15907

Глава Банку Англії назвав падіння необхідним заходом для економічного коригування

Британський фунт і далі падає. Нині він досягнув 31-річного мінімуму. Падіння спричинили результати референдуму щодо виходу королівства з ЄС.

Глава Банку Англії Марк Керні назвав падіння необхідним заходом для економічного коригування. Уповільнення британської економіки, за словами чиновника, почалося раніше, ще до референдуму. Щоб зменшити негативні наслідки, у британських фінансистів “є план”, який уже почали втілювати у життя.

“У фінансовому регулюванні нічого не зміниться доти, поки Велика Британія повністю не залишить ЄС. Закон є закон. А поки що ми маємо період невизначеності та економічної перебудови. Зусилля Банку Англії не зможуть повністю і негайно компенсувати ринки. Майбутній потенціал економіки і його наслідки для робочих місць, реальної заробітної плати, залежать не від банку Англії, а від рішень, ухвалених у державному та приватному секторах”, – заявив Керні.

Нагадаємо, 23 червня за вихід зі складу Євросоюзу  проголосували 52% мешканців Туманного Альбіону. Це одразу спричинило падіння британської валюти, а також вплинуло на фондові ринки по всьому світі.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.