Суд заарештував рахунки Табачника в “Сбербанку”

табачник

Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання Генеральної прокуратури про арешт рахунку екс-міністра освіти Дмитра Табачника в “Сбербанку”.

Про це йдеться в постанові суду від 22 червня інформує 112.ua

Арешт накладений на грошові кошти, дорогоцінні метали наявні на банківських рахунках Табачника в “Сбербанку Росії” .

У клопотанні ГПУ йдеться, що Табачник, перебуваючи на посаді міністра освіти і науки України, всупереч інтересам служби, використовуючи надані йому повноваження міністра, діючи за попередньою змовою з іншими посадовими міністерства, власниками і керівниками ТОВ “Ріотрейд”, ТОВ “САН11”, ТОВ “Видавничий дім Прадес”, ТОВ “БК “Артбуд” і ТОВ “УкрБудМенеджмент”, у період 2011-2013 років, заволоділи майном, яке знаходилось на балансі державних підприємств, що перебувають у сфері управління Міністерства освіти загальною вартістю понад 35 млн грн., а саме: нежитловими приміщеннями в будівлі ДП “Інфоресурс” МОН України вартістю майже 13 млн грн. і в будівлі ДП “Об’єднання по торгівлі та постачанню” МОН, вартістю понад 22 млн грн.

Нагадаємо, що в травні 2015 року Табачнику було оголошено про підозру. Йому інкримінується ст. 191. ч. 5 – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах або вчинені організованою групою. У липні минулого року СБУ оголосила в розшук екс-міністра освіти.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.