Сміття зі Львова, окрім Києва, приймають чотири полігони Львівщини

vivoz-musora-2

Зараз у Львові немає проблем з вивозом сміття.

Про це сьогодні, 30 червня, під час сесії Львівської міськради повідомила голова Сихівської РА Львова, заступник голови міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і НС Ірина Маруняк.

Вона повідомила, що львівське сміття вивозять до Києва, а також на чотири полігони в області. За словами Маруняк, якщо б ще хоч одне сміттєзвалище на території Львівщини погодилось приймати відходи, то не було б потреби везти їх до столиці за сотні кілометрів.

Також Маруняк повідомила, що зараз Грибовицьке сміттєзвалище охороняють жовківські правоохоронці, а також «Муніципальна дружина».

Зазначимо, 29 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом виникла пожежа. Згодом з’явилася інформація, що під час гасіння пожежі стався зсув сміття. В результаті під завалами опинилися троє рятувальників та один комунальник. Троє надзвичайників загинули, водночас зниклого еколога не знайшли. За фактом зсуву відкрито кримінальну справу.

7 червня повідомили, що на Грибовицькому сміттєзвалищі утворилася тріщина завдовжки близько 80 м і завширшки до 2,5 м в окремих місцях. Вершина сміттєвої гори просіла з часу першого зсуву на 2,5 м. Для ліквідації загоряння застосовували авіацію ДСНС. Також відновили пошуки зниклого еколога.

Джерело: zik.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.