Надія Савченко у Крилосі: Я хочу витягнути хлопців. Президент не хоче віддати мені 10 чоловік для обміну

17_7404

Народний депутат від ВО “Батьківщина”, Надія Савченко завітала на Прикарпаття. Зокрема, сьогодні в рамках свого візиту вона відвідала село Крилос Галицького району.

 На зустрічі з громадою Крилоса Надія Савченко наголосила, що не дозволить депутатам провести злочинні закони. Такі, наприклад,  що стосуються комунальних платежів, які й прийняли поки вона сиділа в тюрмі, інформують ”Вікна” з посиланням на ”ГК.”

Також нардеп повідомила, що хоче взятися за обмін полонених та вже звернулася із відповідною пропозицією до Президента, але той поки не дав згоди.

“Я хочу витягнути хлопців. Президент не хоче віддати мені 10 чоловік для обміну. Знаю, що моє ім’я захочуть спаплюжити і знищити мене”, – сказала Савченко.

Мешканці запропонували Надії Свченко йти у президенти. На це вона відповіла, щоб стати  президентом потрібно повіністю поміняти команду, адже нелогічно бути керівником держави при старій команді.

Депутат наголосила, що все, що відбувається у державі, залежить від народу.

“Якщо громада не дасть політикам скурвитися, в цьому й буде наша перемога”, – наголосила Савченко.

Нагадаємо, що, за інформацією ”Вікон”, Надія Савченко перериває свій візит на Прикарпаття та повертається в Київ.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.