Команда Німеччини без проблем обіграла збірну Словаччини у матчі 1/8 фіналу Євро-2016

22dfee

У п’ятій грі стадії 1/8 фіналу Євро-2016, що відбулася на полі стадіону «П’єр Моруа» у Ліллі, збірна Німеччини, забивши три «сухих» м’ячі в поєдинку проти команди Словаччини, в підсумку здобула вольову перемогу з рахунком 3:0.

Німеччина – Словаччина – 3:0 (2:0)

26 червня. Початок – 19:00. Лілль. Стадіон «П’єр Моруа»

Арбітр: Шимон Марчиняк

Асистенти: Павел Сокольницьки, Томаш Лісткевич (троє – Польща)

Четвертий арбітр: Бйорн Кейперс (Нідерланди)

Додаткові асистенти: Павел Рачковськи, Томаш Мусял (двоє – Польща)

Німеччина: 1. Нойєр, 3. Гектор, 5. Хуммельс, 17. Боатенг, 11. Дракслер, 18. Кроос, 21. Кімміх, 6. Хедіра, 8. Озіл, 13. Мюллер, 23. Гомес

Запасні: 12. Лено, 22. Тер Штеген, 2. Мустафі, 16. Та, 4. Хеведес, 7. Швайнштайгер, 14. Кан, 15. Вайгль, 19. Гьотце, 20. Сане Л., 9. Шюррле, 10. Подольскі

Головний тренер: Йоахім Льов

Словаччина: 23. Козачик, 3. Шкртел, 5. Гіомбер, 14. Шкрініар, 2. Пекарік, 4. Дюріца, 13. Грошовскі, 19. Куцка, 7. Вайсс, 17. Гамшик, 21. Дюріш

Запасні: 1. Муха, 12. Новота, 15. Губочан, 16. Салата, 6. Грегуш, 8. Дуда, 20. Мак, 22. Печовскі, 18. Швенто, 10. Стох, 9. Шестак, 11. Немец

Головний тренер: Ян Козак

Голи: 1:0 – Боатенг (8), 2:0 – Гомес (43), 3:0 – Дракслер (63)

Нереалізований пенальті: Озіл (13, воротар)

Попередження: Кімміх (47), Хуммельс (66), Куцка (90+1)

Збірна Німеччина не помітила команду Словаччини у чвертьфіналі Євро-2016. Підопічні Йоахіма Льова просто знищили словацьку команду не давши їм жодного шансу навіть на гол престижу, пише champion.com.ua.

Німеччина забила швидкий м’яч вже восьмій хвилині гри. Розіграш стандарту завершився класним ударом Боатенга у кут воріт. Повівши у рахунку Німеччина не зупинилася і продовжувала штурмувати ворота Козачика. На 13-ій хвилині Шкретл потягнув за футболку Гомеса, який картинно завалився в карному майданчику. Польський суддя Шимон Марчиняк довго не думав і вказав на 11 метрів. Але воротар словаків Козачик продовжив інтригу, взявши удар Озіла з пенальті.

Хвилин з десять словаки намагалися грати з німцям в рівний футбол, але надовго їх не вистачило. Бундесмашина знову перехопила ініціативу і футбол був в одні ворота. У суперника німців за увесь матч був лише один момент – коли удар головою Куцка парирував Нойєр.

Згадуючи матч Німеччина – Україна, то лише синьо-жовті створили німцям проблеми на Євро-2016, але і то лише в першому таймі.

На завершення першого тайму німці знову пробивають Козачика. Дракслер зробив чи не двадцятий забіг по лівому флангу і віддав в штрафну на Гомеса, який розстріляв ворота Словаччини, зробивши рахунок 2:0.

Другий тайм нічого не змінив, і Німеччина продовжила знущання над словаками. Рахунок в цій грі міг бути куди більший реалізуй німці усі моменти. Але третій гол Німеччина таки оформила. Заслужив його найкращий гравець матчу у складі Німечини – Юліан Дракслер. Знову забили чемпіони світу після стандарту, коли допоміг рикошет і Дракслер пробив під поперечку воріт Козачика – 3:0.

Після 63-ї хвилини гру можна було завершувати. Словаччина все зрозуміла і бажала лише одного – більше не пропустити. Так і вийшло, оскільки Бундестім вже особливо і не напружувався, але однаково міг забити ще. У ці моменти словаків рятував Козачик.

Тепер Німеччина у чвертьфіналі очікує на переможця пари Іспанія – Італія.

Джерело: zik.ua

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page