Світові ринки реагують падінням на новини щодо Brexit

chine.la-croissance-au-plus-bas-depuis-un-quart-de-siecle-en-2015

Курс фунта стерлінгів побив 30-річний антирекорд, також знижуються провідні індекси на світових біржах. Різко подешевшала нафта.

Світові фондові ринки вранці у п’ятницю, 24 червня, негативно реагують на новини про хід підрахунку голосів, за яким прихильники Brexit попереду, інформує DW.

Так, японський індекс Nikkei обвалився на 7,6 відсотка відсотка, Hang Seng з Гонконгу – на 4,7 процента, повідомляє АР. Південнокорейський KOSPI знизився на 3,8 відсотка, а австралійський S&P/ASX 200 – на 3,6 відсотка.

Зазнали втрат і американські індекси: Dow Jones – на 3,8 відсотка, а S&P 500 – на п’ять відсотків, додає Reuters.

30-річний антирекорд для фунта

Новини щодо можливого виходу Великобританії з ЄС негативно позначаються і на її національній валюті. Курс фунта стерлінгів зазнав найбільшого падіння за останні понад 30 років – на 11,1 відсотка, тобто до 1,32 долара США за один фунт. Востаннє подібний курс фунта спостерігався у вересні 1985 року, тоді він становив 1,33 долара США за один фунт.

Різко подешевшала і нафта. Так, ціна “чорного золота” марки Brent втратила понад п’ять відсотків та торгувалася у п’ятницю за ціною дещо вище 48 доларів за барель.

Нагадаємо, голосування на референдумі у Великобританії проходило напередодні. Станом на ранок п’ятниці підраховано результати вже майже в усіх 382 округах. Згідно з ними, представники Brexit лідирують з перевагою у кілька відсотків голосів.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.