На довиборах бюлетені досягатимуть 1 метра в довжину та мінятимуть колір

vybori

ЦВк затвердила форму і тексти виборчих бюлетнів з проміжних виборів народних депутатів України, що відбудуться 17 липня 2016 року.

Про це повідомляється на сайті ЦВК

“Тексти виборчих бюлетенів друкуються державною мовою на одному аркуші світло-блакитного кольору, лише з одного боку, з використанням графічних захисних елементів, спеціальних видимих захисних фарб, які змінюють свої оптичні характеристики під дією температури та ультрафіолетового опромінювання, а також із проставленням номера виборчої дільниці захисною фарбою, що проявляється на звороті виборчого бюлетеня”, – йдеться у повідомленні.

Також Комісія повідомила про склад контрольної комісії яка контролюватиме виготовлення виборчих бюлетеніві: Відмиш Є.А. – від Радикальної партії Олега Ляшка; Гусак В.Г. – від Політичної Партії “Опозиційний блок”; Клименко О.С. – від Політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”; Петрушко С.А. – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”; Сікліцький Б.В. – від від БПП Солідарність.

Джерело: Інформатор


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.