roma.repubblica.it

У другому турі виборів мера, які відбулися 19 червня у Римі, перемагає представниця опозиційного “Руху 5 зірок” Вірджинія Раджі, наймолодший кандидат в історії столиці Італії. Про це свідчать результати підрахунку голосів.

Раджі впевнено лідирує в боротьбі за посаду мера Риму, багато місцевих спостерігачів вважають перемогу Раджі вирішеною. Остаточні дані будуть оприлюднені МВС Італії пізніше.

roma.repubblica.it

Вірджинія Раджі народилася 18 липня 1978 року в Римі, заміжня, має сина. Здобула юридичну освіту в столичному Університеті Roma Tre, з 2006 року займається адвокатською практикою. Володіє англійською, французькою та іспанською мовами. У березні 2011 року Раджі вступила в ряди Р5З, заснованого відомим італійським блогером і сатириком Беппе Грілло. Вже через два роки була обрана до комунальної ради Риму, ставши лідером столичної організації руху. Працюючи в міській адміністрації, перш за все, опікувалася питаннями освіти і охорони навколишнього середовища.

У першому турі адміністративних виборів, що відбулися 5 червня, Вірджинія Раджі набрала 35,26% голосів.

Як повідомлялося, федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель в шостий раз підряд очолила рейтинг найвпливовіших жінок світу за версією журналу Forbes.

Джерело: 112.ua