Українські ТЕС і ТЕЦ відмовляються від газу на користь вугілля

Фото з сайту Міністерства енергетики та вугільної промисловості

Українські теплоелектростанції та теплоелектроцентралі, зокрема Дарницька ТЕС, Сумська ТЕЦ і Чернігівська ТЕЦ, на даний час реалізують проекти із заміщення дорого газу дешевшим вугіллям внутрішнього видобутку, проводячи для цього реконструкцію відповідних блоків та котлів.

Про це повідомив директор компанії “Укртеплоенерго”, яка проводить відповідну реконструкцію, Олександр Корчинський, передає ЕнергоЛайф з посиланням на УНІАН.

“На Дарницькій ТЕЦ на сьогодні здійснюється переклад п’ятого котла з газу на вугільне паливо. Вартість цих робіт складе 14,2 млн гривень, економія газу до кінця цього року досягне 3,6 млрд кубометрів, при цьому економічний ефект такої модернізації очікується в розмірі 47 млн гривень”, – сказав Корчинський.

Така модернізація устаткування ТЕС і ТЕЦ, за словами Корчинського, дозволяє знизити тариф на відпуск ними теплову енергію.

“Ми виконали частину робіт і частково замінили газ на вугілля, що дозволило знизити тариф на відпуск теплової енергії з 1279 до 1204 гривні/Гкал”, – додав він.

“Також проводитися переоснащення Сумської та Чернігівської ТЕЦ, що теж дозволить скоротити витрату газу і збільшити рівень споживання вугілля. Ми плануємо досягти скорочення використання газу на Сумській ТЕЦ у розмірі 5,3 млн кубометрів з прогнозованим економічному ефектом 18 млн гривень. У Сумах модернізація дозволила знизити тариф з 1347 до 1270 гривень/Гкал”, – сказав Корчинський.

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.