Меркель розповіла, коли Україна і Грузія отримають безвізовий режим

photo_11302

Канцлер пообіцяла, що Німеччина не буде протистояти скасуванню віз

Україна та Грузія можуть одночасно отримати безвізовий режим із ЄС. Проте, не раніше запровадження механізму призупинення його дії. Про це заявила канцлер Німеччини Ангела Меркель на зустрічі із прем’єр-міністром Грузії Георгієм Квірікашвілі, інформує 5 канал.

Меркель відзначила, що обидві країни доклали чимало зусиль, щоб виконати вимоги, необхідні для вільного в’їзду до ЄС. Але, на думку канцлера, механізм швидкого закриття кордонів зараз є ключовим для об’єднаної Європи. Розробити його вирішили на початку травня.

Глава ФРН також запевнила, що Берлін не буде протистояти введенню безвізового для країн, які, за оцінками Єврокомісії, були визнані такими, що виконали умови візової лібералізації.

Деякі країни ЄС вважали, що надавати безвізовий режим новим державам можна лише коли існуватиме процедура швидкого закриття кордонів. Разом з Україною та Грузією на безвіз чекають Туреччина та Косово.

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.