До Естонії прибули американські реактивні системи залпового вогню HIMARS

Himars

У вівторок до Естонії вперше прибули американські реактивні системи залпового вогню (РСЗВ) M142 HIMARS.

Дві батареї HIMARS візьмуть участь у міжнародних навчаннях Saber Strike Тапа і на центральному полігоні. Про це повідомляє  Європейська Правда з посиланням на ERR.

У штабі 2-го кавалерійського полку ЗС США пояснили, що РСЗВ перекинуті в Естонію для підвищення рівня взаємодії союзників і навчання естонських військовослужбовців враховувати присутність подібної зброї на полі бою.

“РСЗВ візьмуть участь у бойових стрільбах на центральному полігоні. В основному ми зосередимося на процедурах обміну інформацією”, – сказав майор Вардаро.

HIMARS (High-Mobility Artillery Rocket System) являє з себе высокомобильную реактивну систему залпового вогню, призначену для ураження районів зосередження артилерійських систем, засобів ППО і вогневої підтримки, вантажного транспорту, бойових машин і бронетранспортерів, а також для надання вогневої підтримки своїм підрозділам і засобам підтримки.

Система призначена для стрільби керованими і некерованими ракетами. Максимальна дальність – 300 км. Перекинуті в Естонію системи візьмуть участь у другому етапі навчань, до якого також будуть залучені штурмова авіація, ударні вертольоти і 155-мм гаубиці M777.

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.