Теракт у гей-клубі в Орландо: Обама закликав посилити контроль за зброєю

111

Президент США Барак Обама закликав до посилення контролю за обігом вогнепальної зброї після теракту в нічному гей-клубі в Орландо.

Про це повідомляє Новое Время з посиланням на Слон.

“Це масове побоїще є ще одним нагадуванням про те, як легко хтось може отримати зброю, яка дозволяє їм стріляти в людей у школі, або в молитовному домі, або в кінотеатрі, або в нічному клубі”, – заявив американський президент.

Обама назвав стрілянину в гей-клубі, в результаті якої загинули 50 осіб і ще як мінімум 53 отримали поранення, актом терору і ненависті, але при цьому підкреслив, що приналежність стрілка до терористичних організацій поки що розслідується.

Раніше НВ повідомляло, що терористичне угруповання Ісламська держава взяло на себе відповідальність за стрілянину в нічному гей-клубі в американському місті Орландо. Масове вбивство відвідувачів нічного клубу скоїв 29-річний чоловік на ім’я Омар Матін.

У США стрілянину в нічному гей-клубі назвали найкривавішим інцидентом з застосуванням однією людиною вогнепальної зброї.

За повідомленням американських ЗМІ, злочинець напередодні кривавого теракту подзвонив в службу порятунку 911 і оголосив про свою вірність лідеру ІД.

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.