НБУ “по-тихому” закриває ще один банк

diamant_bank_outer

НБУ вирішив без попередження ліквідувати ще один банк в Україні. Цього разу під удар потрапив “ДіамантБанк”.

“Уже три людини підтвердили, що в “ДіамантБанк” на цьому тижні увійшов Фонд гарантування. Неофіційно. Та й в пресі-службі ФГВФО відмовчуються, а в Нацбанку кажуть штампами”, – написала на своїй сторінці у facebook журналіст Олена Луценко.

Вона також зазначила, що про подальшу долю банка вкладники та зацікавлені особи дізнаються уже сьогодні.

Експерти ж зазначають, що введення в банк Фонду гарантування до оголошення банку не платіжоспроможним є незаконною операцією.

Але як показує практика для НБУ діють свої власні закони.

Зазначимо, що вчора, у своєму інтерв’ю з журналістами, власник “ПриватБанку” Ігор Коломойський зазначив, що Гонтарева розчищає ринок для нього та його банку.

Нагадаємо, що станом на 1 січня 2016 року в Україні, за даними Національного банку України, налічувалося 117 комерційних банків, що на 46 одиниць менше ніж роком раніше (163 банки станом на 01.01.2015). Загальні активи всіх банків складали 1 трильйон 254 мільярдів гривень, що на 4,7% менше ніж роком раніше (1,316 трлн грн на 01.01.2015).

Банківська система України вже другий рік поспіль є збитковою. У 2015 році, сукупно усі банки в Україні зазнали збитків на 66,6 мільярда гривень, що на 25,7% більше ніж роком раніше (52,9 млрд грн збитків у 2014 році).

Джерело: Znaj.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.